googlereklamcim.com ’ un (Dijital Medya Bilişim) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, googlereklamcim.com ’ u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları googlereklamcim.com ‘ a aittir. Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
googlereklamcim.com’ da bulunan sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Tüm online ödeme (kredi kartı ve/veya mobil ödeme) işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili GSM Operatörü, Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, googlereklamcim.com gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır.
Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca müşterilermizin üyelikleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer iletişim bilgileri, googlereklamcim.com tarafından süresiz olarak saklanmakta olup, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. Üye işyeri kaydı ve ödeme işlemi esnasında ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi ödeme sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.

googlereklamcim.com belirli dönemlerde hedef kitlelerine e-posta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ünvan: Dijital Medya Bilişim
Adres: Güvenevler Mahallesi Ziyapaşa Caddesi No:14/A Afyonkarahisar/Merkez
Telefon: 0544 311 03 03
E-Posta: bilgi@googlereklamcim.com