Mobil Uygulamanızı Oluşturalım

Hayalinizdeki proje için mobil uygulama yaptırmak ve Android & iOS platformlarında yayınlamak mı istiyorsunuz ? Mobil uygulama geliştiren firmalar size yüksek maliyetli teklif mi sundular ?

Alanında uzman ekibimizle gelin mobil uygulama fikrinizi beraber projelendirelim, hem tasarım ve performansıyla üstün kullanıcı deneyimi sunan mobil uygulamanız olsun, hem de uygulamanız Google Play Store ve App Store’da öne çıkarak kazanç elde etsin.

 

Uygulama marketlerinde yayınlanmak üzere, son kullanıcı için özel olarak hazırlanmış mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Görsel ve fonksiyonel tasarımdan başlayarak geliştirme test ve yayınlama aşamalarına kadar tüm süreçlerde hizmet veriyoruz. Üstelik tüm bunları yüksek kalitede ve UYGUN MALİYETLE geliştiriyoruz.

 

Uygulama sonrası hizmetlerimizle tanıtıcı internet sitesi, tanıtım videosu, reklam kampanyaları, uygulama marketi arama optimizasyonu, bakım ve güncellemeler gibi uygulamanızın yayınlanmasının ardından başarı için gerekli olan diğer çalışmaları sizin için özenle yürütüyoruz.