Firmaların haritalarda ve navigasyon cihazlarda yer almasının önündeki zorlukları kaldırmak ve tüm harita kayıt servislerine tek bir seferde  kaydetmek için yola çıkan Dijital Medya Bilişim, kısa sürede binlerce firmanın harita kayıt işlemini gerçekleştirdi.

Dijital Medya Bilişim eczanelerden avukatlık ofislerine, marketlerden kafelere, restaurantlardan mağazalara kadar  hem tek tek firmaların lokasyonlarını haritalara kaydeder hem de şubeleri bulunan şirketlerin tüm şubelerinin harita kayıt işlemlerini ve yönetimini tek bir yerde toplar.

Kurulduğu andan itibaren Dijital Medya Bilişim, Google ve Yandex harita servisleri, Türkiye’de kullanılmakta olan  16 navigasyon cihazı, Foursquare, Swarm, Facebook, Instagram, WhatsApp konum hizmetleri ile birlikte  firma ve işletmelerin ihtiyacı olabileceği tüm haritalara tek bir seferde kayıt gerçekleştirmektedir. Dijital Medya Bilişim firmaların internet, navigasyon ve cep telefonları haritalarında yer alması ve kolayca bulunmaları  için hizmet vermektedir.

Tüm haritalara firma kaydı yapmak için kolaylık sağlamak ve şirketlerin dijital konumlarını tek bir yerde  toplayıp istenildiğinde değişikliğin anında yapılabilmesi için Dijital Medya Bilişim her geçen gün daha fazla firmaya harita kayıt işlemleri hizmeti vermektedir.